•O webdesignu

Pro firmy i soukromé osoby navrhnu a vytvořím www stránky hodící se pro vaší firmu. Pokud Vaše firma používá vlastní firemní styl (corporate design), vytvořím samozřejmě prezentaci tak, aby zapadala do tohoto stylu. U soukromých stránek navrhnu vhodný design a strukturu prezentace.

Realizaci zahajuji konzultací a analýzou vašich požadavků a potřeb. Konzultace může probíhat e-mailem, telefonicky nebo osobně. Před konzultací je nutné si uvědomit několik důležitých bodů:

  • stanovení cílů webové prezentace
  • určení uživatelů (potencionálních zákazníků)
  • vzhled, obsah a zaměření webových stránek
  • druh www stránek – statické nebo dynamické
  • rozsah stránek, množství textu, počet fotografií
  • rozpočet projektu.

Pokud si odpovíte na většinu bodů (pokud ne, tak vám odpověď pomůžu najít), můžem přistoupit k vlastní výrobě www prezentace.

Začnu vytvořením grafického návrhu. Můžu vytvořit vlastní grafický návrh, nebo se drzet firemního designu. K firemnímu designu budu potřebovat vaše propagační materiály, fotky, loga..., pokud je máte. Vyhotovený návrh zašlu k posouzení a pokud bude třeba provedu změny abych se přiblížil vašim představám.

Dále budu pokračovat psaním kódu pro vaše www stránky. Navrhnu strukturu www stránek a navigaci. Nakonec doplním a upravím obsah a pošlu ke korektuře. Na serveru vytvořím místo pro vaše www stránky, kde budete moci průběžne nahlížet v jakém stadiu vaše www stránky jsou.

Po úspěšném absolvování všeho co jste si přečetli, ale i dalších problémů které vzniknou v průběhu realizace, provedeme poslední krok. Zajištění registrace doménywebhostingu (to je prostor, kde vám poběží vaše www stránky). Ceny domény a webhostingu se řídí aktualním ceníkem dané společnosti.


Finanční poradenství

Aktuality

Zpracování stránek pro skupinu nadšených lidí, propagujících produkty firmy Avon
---------------------------------

Návrh a zpracování stránek pro finanční společnost
Albac
---------------------------------

Renovace stránek prodejce špičkových výrobků pro manikuru a pedikuru ze Solingenu.
Dukas
---------------------------------

Probíhají práce
na knížce Receptářování s p. Přemkem Podlahou.
---------------------------------

Návrh stránek pro firmu, zabývající se montáží zařízení pro překonávání schodišť pro pohybově postižené občany.
e-lift


Copyright © 2010 - SedComp